ProTec olej

Prémiový antikorozní a konzervační olej

Ideální olej k dlouhodobé konzervaci nekrytých kovových částí i při extrémních podmínkách a teplotách(od -40°C do +150°C). Rovněž jako speciální olej k mazání při řezání závitů.

ProTec vytěsňuje vlhkost, dostane se do nejmenších skulin, čistí, udržuje povrch hladký a kluzký, nelepí a nepryskyřičnatí, je bez silikonu, neobsahuje chlorované uhlovodíky nebo ozónu škodlivé freony.

Průmysl a řemesla:

ProTec K ochraně, ošetřování a údržbě strojů a přístrojů, přesného nářadí a měřících přístrojů, forem a raznic. Je použitelný ve všech podnebních pásmech, i v tropech! Ideální pro skladování nebo transport polotovarů a výrobků zhotovených z oceli a železa, jak pod střechou, tak venku.

Zemědělství:

Účinná a spolehlivá pomoc pro všechny stroje a nářadí, pro tvrdou práci na poli a v lese. Ošetřuje, konzervuje a udržuje všechny pohyblivé části v činnosti. Výborně osvědčeno a určeno zejména pro traktory, přívěsy, žací stroje. S ProTecem zůstane vše i ve vlhkém počasí dlouhou dobu ochráněno před korozí.

Domácnost a zahrada:

Vše co by mohlo vrzat, blokovat, nebo skřípat, ošetří ProTec. Jestli jsou to panty dveří, zámky, kola nebo motorky vše bude opět fungovat jako po másle. Na zahradě udržuje a konzervuje sekačky na trávu, nůžky na keře, hrábě, rýče, lopaty a jiná nářadí.

Auto-moto:

Na vrzající, skřípající a drhnoucí čepy, zablokované zámky, zarezivělé šrouby. Zamezuje zamrzávání dveřních zámků, rozpustí špínu a tér na laku. Chrání kovové a chromované části dlouhý čas před korozí. Udržuje kontakty baterií a zapalování čisté, vytěsňuje vlhkost, zabraňuje povrchovým prasklinkám. Také se osvědčil jako olej na řetězy u motorek.

Lodní přeprava:

Chrání a ošetřuje kladky, navijáky, pohyblivé části, nekrytý kov a šroubová spojení také před slaným vzduchem a stříkající vodou.Ideální pro zazimování lodě.

 


AVERON - univerzální technické oleje a spreje

Created by © Flash-I-Net 2006