USTA olej

Universální olej s vysoce ceněnými CLP vlastnostmi

Cleaning-čištění, Lubrication-mazání, Protecting-ochrana.

Test v solné mlze dle DIN 50 021-SS

USTA - působí kluzně, zasáhne nejjemnější trhlinky a kouty, odpuzuje vodu z kovových povrchů, odpuzuje vlhkost, nesmolí a nelepí. USTA neobsahuje žádné silikony, chloruhličitý vodík nebo pro ozón škodlivé FCKW.

Průmysl a řemesla:

Ballistol / AveronUSTA je ideální k údržbě a ošetřování strojů a přístrojů všeho druhu. Spolehlivé konzervování přesného nářadí a měřících přístrojů, forem a děrovačů. Vynikající dočasná ochrana proti korozi uskladněných produktů či polotovarů z oceli a železa. Osvědčené konzervování během silniční, železniční a námořní přepravy.

Zemědělství:

USTA ošetřuje všechny stroje a přístroje, jež se používají na poli a v lese. Péče, ochrana proti korozi a mazání v jednom. Nejlépe vhodné pro traktory, přívěsy, žací stroje, sklizňové stroje, obracečky sena, secí stroje a tyčová ústrojí.

Domácnost a zahrada:

USTA se postará o vše, co by mohlo skřípat, vrzat nebo se zadřít. Je jedno, zda se jedná o dveřní zámky, okenní závěsy, kola nebo motorky. Vše funguje jako nové, je chráněno a ošetřováno. V zahradě slouží k údržbě, péči a ochraně vozíčků s hadicí, sekaček na trávu, nůžek na keře, pilek, rýčů a hrábí.

Automobilová oblast:

díky USTA již neexistují žádné zadřené a zablokované závěsy. Působí na zadřené zámky úložních prostorů, uvolňuje pevně zadřené šrouby a uložení, v zimě zabraňuje zamrzání dveřních zámků, dlouhou dobu chrání všechny kovové části před korozí. USTA se osvědčil i jako olej na řetězy motorek.

Lodní přeprava:

USTA ošetřuje a chrání navijáky, kladky, hřídele, šroubová spojení, lanovody a holý kov před stříkající vodou a pěnou obsahující sůl. Ideální pro přezimování.

 


AVERON - univerzální technické oleje a spreje

Created by © Flash-I-Net 2006